Biz Kimiz?

Hakkımızda

20 yıllık tecrübe ve alanında uzman kadrosu ile paslanmaz çelik sektörünün önde gelen firmaları arasındadır. Sektörün ihtiyacı olan paslanmaz çelik ürünlerde kaliteyi, müşteri memnuniyetini, karşılıklı güven ve en hızlı hizmet anlayışını ön planda tutmayı kendine ilke edinmiştir.

Baran İnoks Limited; Paslanmaz çeliğin kullanım çeşitliliğini de göz önünde tutarak, müşterilerinin isteklerine daha hızlı cevap verebilmek amaçlı stok çeşitliliğini sürekli korumakta olup, gerek yurt dışında gerekse yurt içinde anlaşmalı olduğu tedarikçilerinden düzenli olarak alım yapmaktadır.

İlaveten kendi ticari markası olan SaniTech ürünleri gurubunda; kullanım alanı gıda, ilaç, kozmetik ve kimya sanayisi olan akışkan bağlantı elemanlarını, %100 müşteri memnuniyeti ilkesinin ışığında tecrübeli kadrosu ile hizmetinize sunmaktadır.

Baran İnoks Limited; %100 müşteri memnuniyeti anlayışı doğrultusunda tedarikçi ağı, fiyat tutarlılığı, maksimum kalite, hızlı teslimat ve sürekli iyileştirme hususlarında bitmek tükenmek bilmeyen bir azimle çıtasını yükseltmektedir.